درباره برنژ

پلتفرمی دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

مجموعه‌ی برنژ کار خود را از سال ١٣٩۴ با هدف فراهم آوردن زمینه های خلاقیت،نوآوری و ایجاد بسترهای مناسب برای شکوفایی آنها در حوزه‌های بازاریابی،تولید،آموزش،خدمات و صنعت شروع کرده است. برنژ برای نیل به این اهداف،از ابزار و پرسنل قدرتمند خود بهره میگیرد. ما بر این باوریم که دانش به روز و کارآمد برنژ،نقطه ی عطفی در استفاده از پتانسیل قوی موجود در جامعه است دلیل این موضوع بسیار ساده است،ما با به کار گرفتن افراد مجرب و کاربلد و دانش کامل،اهداف،ایده ها و خلاقیت های نهفته در جامعه را به فاز عملی وارد کرده و تعریف جدیدی از کارآفرینی و بروز خلاقیت را در معرض دید قرار میدهیم.

 

اهداف برنژ

مجموعه ی برنژ با درک خلأهایی در جامعه ی آکادمیک و تجاری در سطح منطقه ای و حتی فرامنطقه ای ایجاد شده است. برای این منظور اهداف زیر دنبال میشود.

آموزش

ایجاد آموزش ها و بستر مناسب برای هر طیف از اقشار جامعه که به فکر بهبود مشاغل و حرفه ی خود هستند.

تولید دانش

تولید محتوا برای افرادی که در زمینه ی تئوری و نظری کار میکنند.

مشاوره

مشاوره به شرکت ها و مجموعه های صنعتی و تولیدی به منظور ارتقا بهروره وری و دیسیپلین کاری و سازمانی

خلاقیت

کمک به خلاقیت افرادی که ایده یا نوآوری در زمینه ای داشته باشند به منظور پیاده سازی اهداف
 
اهداف برنژ که به آن اشاره شد میتواند برای مدت ها حتی ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد. برای هرکسی در زندگی دست یکم یک رویا وجود داشته است که به فکر عملی کردن آن افتاده باشد. هرکسی که به اندازه ی ذره ای در خود استعداد عملی کردن ایده ای را حس کرده باشد میتواند برنژ را به خدمت بگیرد تا در کمترین زمان و بهینه ترین روش به سوی اهداف خود قدم بردارد. پس دانشجویان ، بازاریان ، فارغ التحصیلان ، مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ و در آینده ای نه چندان دور طیف بسیار وسیع مردم جامعه میتوانند از بخش های متفاوت برنژ به عنوان یک مشاور و همراه بهره بجویند.
امروزه با حاکم شدن فضای سردرگمی و ناامیدی در بخش های مختلف اقتصاد و یک قطبی شدن جامعه به سمت رشته های علوم پزشکی و بیمارستانی ، به شدت در زمینه های کارآفرینی ، صنعتی ، تجاری و آموزشی رکود و خلأ احساس میشود. مجموعه ی برنژ با تکیه بر دانش پرسنل خود و عنایت خدا در نظر دارد این فضای یک قطبی را به تعادل برساند و به افراد در هر زمینه ای که علاقه و تخصص دارند در مسیر عملی کردن ایده ها و خلاقیتشان کمک کند و ما باور داریم این اگرچه هدف بسیار بزرگ و جان فرسایی است ولی به همت تغیرات اساسی در فرهنگ اقتصادی و کاری جامعه و با کاتالیزورهایی مانند برنژ عملی است.
 

مسیر برنژ از ابتدا تا به حال

 • 1394

  ما اول با دو نفر شروع کردیم و به این نتیجه رسیده بودیم که اگه تجربه‌هامون رو روی هم بریزیم می‌تونیم کارای موثری برای ارتقاع فردی و اجتماعی انجام بدیم.
 • 1395

  بعد از ماه ها تحقیق و تمرکز روی مشکلات اجتماعی کشورمون به این نتیجه رسیدیم که نیاز اساسی اجتماعمون برندینگ شخصی و خلاقیت جمعی میباشد. از این رو شروع به تحقیقات بازار و ایده یابی برای نحوه حل مشکل کردیم.
 • 1396

  بلاخره بزیینس پلن ما آماده شد و شروع به طراحی و اقدامات اجرائی آن کردیم. بعد از گذراندن فاز های آزمایشی نیازمند داشتن یک نام تجاری برای ایده خود شدیم.
 • 1397/02/04

  بعد ازتحقیقات و تلاش های بسیار به این نتیجه رسیدیم که برنژ بهترین گزینه برای این پلتفرم خواهد بود. از این رو دامنه Branzh.com را ثبت کردیم.
 • 1397/02/10

  در سریعترین زمان طراحی سایت را به اتمام رساندیم و اولین پست را منتشر کردیم. کلیک برای خواندن اولین پست: از رویا تا واقعیت | داستان خلق شدن برنژ
 • 1397/--/--

  هم اکنون برنژ با سرعت بسیار بالا در مسیر تعیین شده خودش داره پیش میره و به زودی شاهد اتفاق های خوب خواهیم بود
 

Branzh Team

یه تیم متحد با انگیزه بالا

فرید مسعودی

Managing Director


علاقه مند به تجارت الکترونیک و خلاقیت از همه مهمتر عاشق برنژ

مرتضی جنتی

Chief operating officer


همه چیز برنژ نیست . این برنژِ که همه چیزه