مهم نیست چه کسی هستید! مهم این است که می توانید چه کسی باشید 🙂

همکاری با برنژ

در برنژ این فرصت را داریم تا از توانایی‌هایمان به بهترین شکل استفاده کنیم، از هم یاد بگیریم، در کنار هم رشد کنیم و با برداشتن قدم‌های کوچک اما مفید در زندگی آدم‌ها تاثیرگذار باشیم و بستر آن را داشته باشیم تا چیزهایی جدیدی برای خودمان کشف کنیم و بعد از آن کشفیات خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم. 

مزایای همکاری با برنژ

نیاز نیست کار کنید

بله درسته، ما در برنژ هیچوقت کار نمیکنیم. چون عاشق کارمون هستیم، همیشه در حال لذت بردن و تفریح کردن هستیم :)))

برند شخصی داشته باشید

ما در برنژ هیچ وقت تیم پشت صحنه را پنهان نمیکنیم. تمام سعیمان این است که روی پرسونال برندینگ آنها کار کنیم و تا صورت حرفه ای توسط کاربران دیده شوند.

نیاز نیست سر کار بیایید

فرقی نمی کند تهران باشید یا شهرستان یا حتی خارج از ایران. در هر کجا (در منزل یا محل کار خود) که باشید می توانید به صورت دورکاری با برنژ همکاری کنید 😉

کار تیمی و توسعه فردی

در برنژ متخصصین زیادی فعال هستند که شما هم می توانید با این متخصصین به صورت حضوری و غیرحضوری در ارتباط باشید و باعث پیشرفت خود و آنها شوید.

یادگیری و پیشرفت مداوم

برای فعالیت در یک تیم درحال پیشرفت، باید همیشه در حال یادگیری و پیشرفت باشید. اگر طرفدار رشد باشید، برنژ بهترین محیط برای شما خواهد بود.

مزایا و درآمد بدون محدودیت

در طراحی ساختارها به منافع همکاران‌مان (که یکی از آن منافع، موضوع مالی است) توجه بسیاری میکنیم. در برنژ شما به اندازه تلاش خود درآمد عادلانه خواهید داشت.

برای همکاری با برنژ باید چه ویژگی هایی باید داشته باشیم؟

باید بلد باشیم جستجو کنیم

ما معتقدیم در دنیای امروز افردای که توانایی بالایی در جستجو دارند، به مراتب بهتر از سایر افراد قدرت یادگیری مسائل جدید را دارند. پس با این حساب اصل اول ما برای شروع همکاری با برنژ توانایی فرد در جستجوی شبکه ای اطلاعات است.

با برنامه و منظم باشیم

ما به این جمله وارن بافت که می گوید: «یک احمقِ ‌با برنامه، می‌تواند یک نابغه بدون برنامه را شکست دهد.» کاملا ایمان داریم و کارهای خود را با برنامه انجام می دهیم و بدون شک میتوان گفت که مهمترین اصل ما در همکاری با هر فردی برنامه ریزی و نظم است.

به زبان انگلیسی مسلط باشیم

به دلیل اینکه تقریبا اکثر منابع به روز در حوزه های مختلف به زبان انگلیسی است، نیاز هست که برای همکاری با برنژ مسلط به انگلیسی باشید.

انتقاد پذیر و صبور باشیم

اگر چیزی خوب کارنکرد، اولین گزینه ما قطع همکاری نیست، ترجیح میدهیم اول موضوع را در میان بگذاریم و اگر بهبود پیدا کرد همکاری را ادامه دهیم.

اهل یادگیری و تغییر باشیم

ما پذیرفته ایم که دنیا و مخصوصا دنیای برنژ دائما در حال تغییر و تکامل است. برای اینکه بتوانیم با این تغییرات هم قدم شویم، باید مدام در حال یادگیری باشیم.

در چه سمت ها و زمینه هایی میتوانیم با برنژ همکاری کنیم؟

نویسنده و مترجم محتوای آموزشی

ما روزانه محتواهایی با فرمت های مختلف از جمله متن، تصویر، ویدیو و… تولید میکنیم که از تجربیات همکاران ما یا تجربیات سایت‌های حرفه ای خارجی هست که قبل از ما تجربه کرده‌اند.

مدرس و تولید کننده دوره های آموزشی

ما در برنژ، دوره هایی را تولید میکنیم که شامل یک بسته آموزشی است که به کاربران کمک میکند که در مباحث مختلف تبدیل به یک متخصص شوند.

گرافیست و طراح UI , UX

ما به صورت حرفه ای و مستمر محتوایی تصویری در زمینه های مختلف تولید میکنیم که جلوه های بصری متنوعی دارند.

برنامه نویس و توسعه دهنده نرم افزار

برنژ یک پلتفرم در حال توسعه است و ما برای توسعه بخش های مختلف آن نیاز به برنامه نویسان و توسعه دهندگان با انرژی هستیم که بتوانندویژگی ها و ابزارهای جدیدی به بخش های مختلف برنژ اضافه کنند.

سایر تخصص ها و افراد بدون تخصص

مهم نیست تخصص شما در لیست بالا هست یا نه!
و یا حتی تخصصی دارید یا خیر 😊
بزینس پلن برنژ به شکلی طراحی شده که ، هر فردی با هر ویژگی و تخصصی بتواند جایگاهی در برنژ داشته باشد. فقط کافیست آن فرد دارای تمامی ویژگی های بیان شده در بخش ویژگی های همکاری با برنژ باشد. البته این موضوع دلیل نمیشود که از اهیمت افراد با تخصص کم شود😉

💡 سوالات احتمالی که ممکن است به ذهن شما برسد:

البته که بله.
تقریبا اکثر تیم ما از منزل با ما همکاری میکنند و هیچگونه محدودیتی برای دورکاری به هر شکلی وجود ندارد.
فقط کافیست یک خط اینترنت و ابزاری برای ورود به دنیای اینترنت داشته باشید.

تقریبا هیچ محدودیتی برای زمان وجود ندارد.
زمان کاملا متغیر هست.
میتوانید به صورت تمام وقت با ما از راه دور همکاری کنید. یا به صورت هفتگی (حداقل یک روز در هفته) و در هر تایمی از شبانه روز که امکانش را داشته باشید.

این همکاری تا وقتی که دو طرف (ما و شما) از همکاری رضایت داشته باشیم ادامه دارد. اگر هم وظیفه‌ای به بهترین شکل انجام نگرفت خیلی سریع با یگدیگر در میان میگذاریم و سعی میکنیم مشکل را حل کنیم و اگر حل نشد طبق شرایطی که برنژ تعیین میکند از همدیگر جدا میشویم 😢

وقتی شما اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال نمائید، رزومه شما بررسی میگردد. چنانچه مورد تایید ما قرارگرفت در کمتر از دو هفته با شما تماس گرفته میشود و مصاحبه اولیه تلفنی صورت میگیرد. در صورت تایید مصاحبه، اولین پروژه آزمایشی برای تایید تخصص هایتان برای شما ارسال میشود. در صورت انجام موفقیت‌آمیز پروژه همکاری با شما شروع میشود و بعد از پنج پروژه موفق به تیم اضافه میشوید. و چنانچه بعد از اضافه شدن به تیم، سمت شما نیازمند دسترسی های خاصی بود، دسترسی های لازم به شما داده میشود.

قبل از جواب دادن به این سوال بهتر است بدانیم که هیچ کسی در برنژ کارمند نیست و برنژ کسی را استخدام نمیکند.(مگر در موارد خاص که بدون استخدام کار پیش نمیرود).
در برنژ همه برای خود یک کارآفرین درون سازمانی هستند و به میزان زحمتی که برای ارتقاع بخش خود میکشند از منافع و درآمد کسب شده سهم دارند.
عمده درآمد از طریق برنژ تولید و فروش دوره های آموزشی است که برای تولید دوره هم باید ابتدا با تولید و انتشار مجموعه محتواهای رایگان آموزشی که اکثرا مرتبط با دوره ها هستند، زمینه سازی های لازم را برای مخاطبین انجام دهید.

✅ آماده اید که با برنژ همکاری خود را شروع کنید؟

اگر آماده‌اید همکاری خود را با ما آغاز کنید کافیست روی دکمه زیر کلید کنید و فرم مورد نظر در آن صفحه را تکمیل نمائید.

وقتی شما اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال نمائید، رزومه شما بررسی میگردد. چنانچه مورد تایید ما قرار گرفت در کمتر از دو هفته با شما تماس گرفته میشود و مصاحبه اولیه تلفنی صورت میگیرد. در صورت تایید مصاحبه، اولین پروژه آزمایشی برای تایید تخصص هایتان برای شما ارسال میشود. در صورت انجام موفقیت‌آمیز پروژه ، همکاری با شما شروع میشود و بعد از پنج پروژه موفق به تیم اضافه میشوید. و چنانچه بعد از اضافه شدن به تیم، سمت شما نیازمند دسترسی های خاصی بود، دسترسی های لازم به شما داده میشود.